درباره علی ویشکی

شفاف باشید، متفاوت باشید

سلام، من علی ویشکی‌نژاد هستم و … اگه پادکست علی ویشکی رو شنیده باشی احتمالا این جمله‌ اول هر قسمت بارها و بارها (و بارها!) به گوش‌ت خورده.

من خودم عاشق داستان زندگی آدم‌ها هستم و می‌دونم تو هم دل‌ت میخواد بدونی این علی ویشکی دقیقا کیه و از اون مهم‌تر اینکه انگیزه‌اش چیه!

بذار همین اول خیال‌ت رو راحت کنم. اگه واقعا می‌خوای با جزییات داستان‌م رو بدونی بهتره اپیزود ۳ و ۴ و همینطور ۲۷ و ۲۸ پادکست رو بشنوی، چون اونجا بطور مفصل بازه‌های زمانی مهم زندگی‌م که باعث شدن الان اینجا باشم رو تعریف کردم.

خداوکیلی اصلا نمی‌دونم از کجا شروع کنم و همین الان یدفه تصمیم گرفتم که این بخش رو کم‌کم کامل کنم. یعنی هر موقع که چیزی به ذهن‌م رسید که بتونه بخشی از این پازل که من چجوری به اینجا رسیدم رو کامل کنه، بیام و اینجا بنویسم‌ش.

اما برای شروع اینو بگم که این سایت یا پادکست و کلا هرجایی که فعالیت دارم فقط قرار نیست در مورد موضوعات معنوی باشه!
هرچند تمرکز بخش زیادی‌ش روی این موضوع هست (اونم بخاطر علاقه‌ی شخصی‌م) اما قطعا هرچیزی که برام جالب باشه و دغدغه‌م باشه رو یه جوری در قالب محتوا می‌گنجونم توی پادکست و سایت…. پس اینجا انتظار هرچیزی رو داشته باش چون همه‌ی گزینه‌ها روی میزه.

وقتی سوالات زیادی داری و دوست داری ریشه‌ی هرچیزی رو بدونی، خودبخود هدایت میشی به سمت جواب‌ها.
و این داستان من بود. بعضی‌ها میگن ذهن انسان ماشین پیدا کردن جوابه و آدم موفق کسی هست که بتونه سوال‌های بهتر، عمیق‌تر و قدرتمندتری بپرسه و من هم اینو قبول دارم چون بعدا یه جایی کاملا متوجه شدم که وارد مسیری شدم که هرچیزی سر راهم قرار میگیره در واقع جوابی هست به سوالاتی که یه روزی میپرسیدم.

اول‌ش فقط میخواستم از شر این استرس و اضطراب همیشگی خلاص بشم، این منو با مدیتیشن اشنا کرد. بعد با قوانین معنوی جهان اشنا شدم و فهمیدم من کسی هستم که دارم زندگی‌م رو خلق میکنم و این منو به سمت اگاهی‌های بالاتر (چنل‌ها) سوق داد و اینجا بود که به خودم گفتم: «هولی شت! این همه ی چیزی بود که تو زندگی‌م دنبالش بود»
الان؟ علاقه‌م خیلی گسترده‌تر شده!
از تنفس شکمی و مراقبه و دوش آب سرد گرفته تا تغییر باور و صفحات صبحگاهی و بودن تو لحظه‌ی حال… اینا هم فقط بخشی از داستانه که بعدا قراره کامل تر بشه.

نیت‌م چیه؟ این که تبدیل بشم به اون ورژنی که «واقعا هستم» و تو این راه تجربیاتم رو با بقیه هم به اشتراک بذارم.

باید پیچیده‌تر می‌بود ولی نیست! زیبایی تو سادگیه!

علي ويشکي نژاد
0
دوره آموزشی
0
ساعت ویدئو
0
دانشجوی عضو سایت
0
استاد مجرب